Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naczelnik z puławskiej komendy prowadził po pijanemu. Policjant pożegna się z mundurem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Byl do tzw odstrzalu..ilu to komendantow z Pulaw juz lezy w grobie od naduzycia alkoholu ja wiem o 3..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeeeech alkohol jest dla ludzi tylko trzeba umieć z niego korzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy szczyt absurdu jak filmy Bareja ,, Miś"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Derektor do wymiany w trybie pilnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy nowego zastępcę naczelnika w KR bardzo dobry wybór. Włodek to osoba która zasługuje na to stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie dzieje się bez przyczyny. Szkoda tylko, że swòj swojego wystawia. Co raz wiecej takich ludzi, za stołek i dodatkowe pare złoty zrobia wszystko. Taki czlowiek nie ma zadnej wartosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Tomaszem to poleciałeś :) fiu fiu . Jebłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widząc niektórych ludzi w tej komendzie to trudno zachować kulturę jak się widzi takie sztuki a feee rzygać się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor z PZD też czasem się zdaża wrócić pod wpływem do Lublina i żyje ,kazdemu się zdaża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej inteligęcjo fak pom pijaku za kierownica to przesada i nie mozna tedo tolerowaqc ale co u jednego 1,5 po litrze u drugiego zasranca moze byc po piwie a co zatym idzie i sprawnosc motoryczna podobna Co do oceny tego goscia to przepracujcie ze 20 lat w 1 KR czy DS a sami poczujecie uroki tej pracy i niestety alkochol obecny po tych zdarzeniach po robocie a ktos musi to robic i nie kucac przedc zasrancami po drugiej stronie barykady a nieliczni potrafianto docenic takich ja on prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to wszystko pan Komendant Szkoda nic nie ma do powiedzenia. Był cwaniak niema cwaniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystko się zmieści pod dywanem tam już nie ma miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA że za kołnierz też nie wylewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy odrazu kazy musial jego wystawic glupi nie fart ze wzbudzil czyjes podejrzenie i ktos zglosil fakt ten policji a czy zastanowiliscie sie co teraz ma taka osoba przez cala komende traktowana napewno jest jak intruz albo i jeszcze gorzej proponuje wyprowadzke dla osoby ktora tak naprawde zachowala sie jak prawdziwy obywatel naszego miasta. Zadajmy sobie pytanie co by bylo gdyby jechal pod wplywem alkoholu i potracil lub zabil osobe wtedy to by bylo dopiero dramat dlatego cieszmy sie ze ktos zapobiegl takiej sytacji. Ja sie ciesze bo gdyby potracil mi mojego syna ktory porusza sie pieszo ze szkoly do domu pokonujac 6 przejsc dla pieszych to napewno wydalbym wyrok sam na "pana" policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie komendancie to nie KWP. Tutaj trzeba trochę popracować i zaopiekować się pracownikami a nie 7 - 15 i do domu. Brak nadzoru powoduje takie zdarzenia jakie były od listopada 2015 zaczynając od Marka W. Gratuluję pracowitego zastępcy. To kto tutaj wreszcie będzie pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. SZKODA że nie ma kto pracować w Puławach. A może sie jeszcze uda popracować rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
{Gość z wczoraj 14.49.} Zdecydowanie cię popieram. Utrzymywać dyscyplinę w KPP to trzeba poświęcić trochę czasu i mieć zaufanych naczelnikow. A tutaj klapa naczelnik zamiast dbać o porządek w firmie to sam daje ognia. To samo z byłym przewodniczacym zwiazków zawodowych polucji - ta sama sytuacja. Kota nie ma to myszy rajcują - DOSŁOWNIE. I co może powiedzieć o sobie szef z zastępcą. Dodajmy jeszcze atmosferę jaka panuje w firmie - aby przeżyć miesiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do atmosfery do były zastępca do tego doprowadził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak KRA KRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...